2018 - Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном

Издатель: Наш Формат
Код товара: 0026
Доступность: На складе
ISBN: 978-617-7552-43-6

  • 190 грн.


Краткие характеристики
Год издания 2018
Автор(ы) Алекс Ферґюсон, Майкл Моріц
Издательство Наш формат
Количество страниц 280
Все характеристики

Отправка в течение 1-3 дней
Все варианты оплаты
Собственный склад
Контроль качества

Тренер Manchester United Алекс Ферґюсон — легендарна особистість у футбольному світі. Він присвятив команді 26 років, допоміг їй здобути надзвичайну кількість перемог, а його відставку назвали кінцем цілої ери. Ферґюсон переконаний: є риси, притаманні всім переможцям і компаніям, чиї керівники прагнуть успіху незалежно від справи, якою займаються. У цій книжці, написаній у співавторстві з підприємцем Майклом Моріцом, Ферґюсон підсумовує власний життєвий і професійний досвід та пропонує поради, які однаково добре працюватимуть як на футбольному полі, так і в будь-якій компанії. Чому лідер має тримати дистанцію? Як помітити потенціал найпотужніших і мотивувати їх на успіх? Як самовпевненість знищує чемпіонів і чому найкраще питання після перемоги — «Як нам досягти наступного тріумфу?».

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто цікавиться темою лідерства, захоплюється футболом та постаттю сера Алекса Ферґюсона.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автор формулює принципи, як підібрати найкращих працівників, створити талановиту команду, а головне — навчитися бути лідером, якого поважатимуть усі.


Книги

Год издания 2018
Автор(ы) Алекс Ферґюсон, Майкл Моріц
Издательство Наш формат
Количество страниц 280
Переплет Тверда
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!