2013 - Спортивна медицина

Код товара: 0616
Доступность: На складе
ISBN: 978-966-427-320-3

  • 525 грн.


Краткие характеристики
Год издания 2013
Автор(ы) В. М. Сокрута
Издательство Каштан
Количество страниц 473
Все характеристики

Отправка в течение 1-3 дней
Все варианты оплаты
Собственный склад
Контроль качества

У підручнику наведені загальні відомості про спортивну медицину, вплив фізичних навантажень на організм людини під час занять фізкультурою і спортом, в нормі і при патології; способи обстеження і контролю фізкультурників і спортсменів і хворих; методи виявлення, попередження, надання невідкладної допомоги и лікування передпатологічних станів і захворювань, що виникають при нераціональному застосуванні фізичних навантажень. Приведена класифікація і надано опис патогенетичних синдромів, що відображають як розлади окремих рівнів регуляції (дисневротичний, дисгормональний, дисімунний, дисметаболічний синдроми), так і різнорівневі розлади загального характеру (дисалгичний, дисциркуляторний, запальний синдроми), які визначають особливості і характер перебігу захворювань і патологічних станів, розвиток їх ускладнень.

Викладені сучасні підходи медичної реабілітації при заняттях фізкультурою і спортом, засновані на ранньому, широкому і поєднаному застосуванні і методів адаптаційної фізіо-, кінезо-, рефлексо-, фармако-, дієто- та психотерапії.

Приведені основні відомості про види, механізми розвитку, класифікацію, лікування і реабілітації різної спортивної патології (захворювань і травм нервової системи, опорно-рухового апарату, поверхневих тканин і внутрішніх органів і ін.) на основі синдромального підходу, принципи реабілітаційних заходів при невідкладних станах. Окремо розглянута проблема допінгу в спорті, освітлені питання медичної реабілітації у жінок і дітей, що займаються фізичною культурою і спортом. Видання рекомендовано центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як підручник для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.Книги

Год издания 2013
Автор(ы) В. М. Сокрута
Издательство Каштан
Количество страниц 473
Язык українська
Переплет твердый
Тип бумаги офсетная
Формат 60х84/8
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!